درباره ما

معرفی مایا رشد

مایا رشد، ارائه دهنده پیشرو در زمینه تولید کودهای کلاته با کیفیت بالا با هدف ارائه راه‌حل‌های نوآورانه و پایدار به صنعت کشاورزی در سال 1394 تأسیس شده‌ است.

هم اکنون مایا رشد به عنوان تنها تولید کننده کلاته های پیشرفته با بهره گیری فرمولاسیون انحصاری تحت لیسانس MayaHofHeim آلمان  با هدف خدمت رسانی و ایجاد ارتباط بین کشاورزان و متخصصان حوزه کشاورزی با شناخت کامل از دغدغه ها و مشکلات کشاورزان همیشه در تلاش است با ارتقا مداوم فناوری خود و تولید محصولات مرغوب باعث رفع این مشکلات شود.

تمام محصولات مایا رشد دارای آنالیز و مجوز های مرتبط، منطبق با شرایط اقلیمی و خاک کشور می باشند

مایا رشد شامل گروهی از متخصصین و کارشناسان با سابقه‌ی بلند مدت در صنعت کشاورزی است. اعضای این تیم شامل مهندسان زراعی، شیمی‌دانان، زیست‌شناسان و کشاورزان با تجربه می‌باشند که همگی به سمت یک هدف مشترک حرکت می‌کنند: تولید کودهای با کیفیت بالا و ارائه خدمات مشتری محور.

 

مایا رشد با استفاده از فن آوری‌های نوین و مواد اولیه با کیفیت بالا، ضمن رعایت اصول محیط زیست، تلاش می‌کند تا کودهایی با ارزش غذایی بالا و در عین حال با قابلیت جذب بهتر توسط گیاهان تولید نماید.

 

مایا رشد ، همواره به منظور بهبود کیفیت کودها و رفع نیازهای مختلف مشتریان، در حال انجام تحقیقات و آزمایش‌های جدید است. این تلاش برای بهبود و گسترش فعالیت‌های تولید کود، به دلیل اهمیت بسیاری که کشاورزی در زندگی روزمره‌ی بشر داشته و خواهد داشت، بسیار حیاتی است.

مایا رشد

مایا رشد الهه فرآورانی

خط مشی و تلاش مایا رشد تولید محصولاتی است که منجر به افزایش تولیدات کشاورزی و باغداری بوده تا همواره آنان با خاطری آسوده از محصولات ما استفاده نمایند و این شعار همواره در خاطر آنها با مشاهده محصولات خود تداعی گردد که تنها مسیر رسیدن به فرآوانی و برداشت بیشتر استفاده از کود های مایا رشد است.

مایا رشد خود را موظف به جلب رضایت تمامی مشتریان می داند تا علاوه بر تثبیت، منجر به گسترش حسن شهرت خود گردد.

محصولات مایا رشد

محصولات مایا رشد شامل انواد کودهای کشاورزی مایا رشد از جمله:

کود هیومیک اسید 70% مایا رشد دارای میزان بالای پتاسیم با بهبود ساختار و سلامت خاک باعث افزایش مقاومت ریشه گیاه بهبود کیفیت و طعم میوه می شود.

کود کلات آهن 6 % مایا رشد تولید شده با فرمولاسیون اختصاصی PCOOH جهت جذب سریع و بهبود کیفیت محصولات با تقویت رشد و عملکرد و تامین کمبود شدید آهن در گیاهان باعث رفع کلروز و افزایش راندمان گیاه می شود،کود کلات آهن مایا رشد قابلیت چالکود، آبیاری و محلول پاشی را دارد.

کود کلات مس 15% مایا رشد با جلوگیری از چروکیده و خمیده شدن رگبرگها و تولید کلروفیل باعث بهبود رنگ و براقیت برگ‌ گیاهان و بهبود مقاومت گیاه در برابر بیماری و آفات می شود.

کود کلات روی 15% مایا رشد با تسریع روند تولید کلروفیل،تنفس و تنظیم رشد گیاه باعث تحریک جوانه زنی و میوه دهی گیاهان می شود همچنین موجب افزایش مقاومت گیاه در برابر تنش های گرما،سرما و خشکی محیط نیز می گردد.

کود کلات منگنز 9% مایا رشد باعث بهبود تولید قند و چربی های لازم جهت رشد گیاه ،افزایش قدرت جوانه زنی دانه گیاه و تسریع رسیدگی میوه می شود.

همچنین مایا رشد تولید کننده انواع محصولات دامی مایا رشد مانند:

 توکسین بایندر اکونومی مایا رشد با کاهش ناهنجاری های متابولیکی در کبد و دستگاه گوارش باعث افزایش تولید شیر از نظر کمی و کیفی و افزایش کارایی خوراک و کاهش میزان مصرف غذا دام می شود.

توکسین بایندر پریمیوم مایا رشد با افزایش مقاومت بدن به بیماری های عفونی باعث افزایش کیفیت پوسته تخم مرغ و افزایش قدرت باروری در طیور می شود.

 بافر اکونومی مایا رشد با ایجاد شرایط مناسب بدنی برای افزایش تولید شیر موجب کاهش ریسک اسیدوز در گله و بهبود هضم مواد غذایی می شود.

بافر پلاس مایا رشد موجب ایجاد شرایط مناسب برای رشد میکرو ارگانسیم ها در شکمبه و افزایش راندمان اقتصادی گله باعث کاهش احتمال وقوع لنگش و نفخ در گله می شود.

لازم به ذکر است محصولات مایا رشد با فرمولاسیون انحصاری و متد روز اروپا تولید و به بازار عرضه می گردد.

شما جهت خرید محصولات می توانید به فروشگاه اینترنتی مایا رشد مراجعه فرمایید.

همچنین جهت مشاهده مجوز های مایا رشد،گزارش نمایشگاه و مزارع شاهد و ویدیو آزمایشگاه تخصصی مایا رشد به صفحه گالری سایت مراجعه فرمایید.